<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "ca-pub-8124993418961934";
/* 250X250 */
google_ad_slot = "5605691476";
google_ad_width = 250;
google_ad_height = 250;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>
<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "ca-pub-8124993418961934";
/* 250X250 */
google_ad_slot = "5605691476";
google_ad_width = 250;
google_ad_height = 250;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sevgili Arkadaşlar,Sitemize 2 Tane Moderatör Aranmaktadır.Lütfen BURAYA Tıklayarak Moderatör Kurallarını Okuyunuz.
En son konular
» Jadde Bot Hilesi.!
Tam Olarak Bilmiyorum Ama Icon_minitimePaz Mart 17, 2013 12:30 pm tarafından RecDolcia

» Cs 1.6 Fighter Fx 666 İndir
Tam Olarak Bilmiyorum Ama Icon_minitimePerş. Ekim 25, 2012 4:31 pm tarafından antıteror16

» Metin2 Pvp Server Kurmak İçin Gerekli Dosyalar
Tam Olarak Bilmiyorum Ama Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2012 8:15 pm tarafından onuruzgur

» Server Files Hataları Çözümü
Tam Olarak Bilmiyorum Ama Icon_minitimePaz Haz. 03, 2012 5:42 am tarafından Iskender

» Merhaba Ben Iskender
Tam Olarak Bilmiyorum Ama Icon_minitimePaz Haz. 03, 2012 5:34 am tarafından Iskender

» Metin2'yi 3D Gözlüğü İle 3 Boyutlu Olarak Oynayın.!
Tam Olarak Bilmiyorum Ama Icon_minitimePaz Ekim 16, 2011 3:47 pm tarafından KarizmaJoJuk37

» 18 Wos Haulin Türkçe ve Türkiyede Oyna [ resimli ]
Tam Olarak Bilmiyorum Ama Icon_minitimePaz Ekim 16, 2011 3:34 pm tarafından KarizmaJoJuk37

» Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya İndir.!
Tam Olarak Bilmiyorum Ama Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 4:29 pm tarafından koruyucu26

» Ucanmt2 VPS Server
Tam Olarak Bilmiyorum Ama Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:02 am tarafından sanane_mk

En iyi yollayıcılar
ReaL
Tam Olarak Bilmiyorum Ama Vote_lcapTam Olarak Bilmiyorum Ama Voting_barTam Olarak Bilmiyorum Ama Vote_rcap 
burwelll
Tam Olarak Bilmiyorum Ama Vote_lcapTam Olarak Bilmiyorum Ama Voting_barTam Olarak Bilmiyorum Ama Vote_rcap 
rapever4
şekişeki
hulusi033
Hydronoid
߀D!!
burwell
Admin
helptor
Merhaba
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Reklam

Tam Olarak Bilmiyorum Ama

YazarMesaj
ReaL
Admin
Admin
ReaL

Tuttuğu Takım : 2
Ruh Hali : 12

Tam Olarak Bilmiyorum Ama Empty
MesajKonu: Tam Olarak Bilmiyorum Ama   Tam Olarak Bilmiyorum Ama Icon_minitimePerş. Ekim 08, 2009 9:06 am

Öğretmen derste Ali'ye sorar:
- İngiltere nerededir?
Ali:
- Bilmiyorum, öğretmenim.
Öğretmen:
- Git evdekilere sor, yarın tekrar soracağım.
Ali eve gelir ve
babasına sorar. Babasi:
- Tam olarak bende bilmiyorum nerde diye, ama çok uzakta olamaz, çünkü
bizim şirkette bir tane İngiliz calışıyor, işe yürüyerek geliyor.

Tam Olarak Bilmiyorum Ama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2'yi 3D Gözlüğü İle 3 Boyutlu Olarak Oynayın.!
» SS Alma ve Ekli dosya olarak gönderme işlemi