<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "ca-pub-8124993418961934";
/* 250X250 */
google_ad_slot = "5605691476";
google_ad_width = 250;
google_ad_height = 250;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>
<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "ca-pub-8124993418961934";
/* 250X250 */
google_ad_slot = "5605691476";
google_ad_width = 250;
google_ad_height = 250;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sevgili Arkadaşlar,Sitemize 2 Tane Moderatör Aranmaktadır.Lütfen BURAYA Tıklayarak Moderatör Kurallarını Okuyunuz.
En son konular
» Jadde Bot Hilesi.!
Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Icon_minitimePaz Mart 17, 2013 12:30 pm tarafından RecDolcia

» Cs 1.6 Fighter Fx 666 İndir
Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Icon_minitimePerş. Ekim 25, 2012 4:31 pm tarafından antıteror16

» Metin2 Pvp Server Kurmak İçin Gerekli Dosyalar
Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2012 8:15 pm tarafından onuruzgur

» Server Files Hataları Çözümü
Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Icon_minitimePaz Haz. 03, 2012 5:42 am tarafından Iskender

» Merhaba Ben Iskender
Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Icon_minitimePaz Haz. 03, 2012 5:34 am tarafından Iskender

» Metin2'yi 3D Gözlüğü İle 3 Boyutlu Olarak Oynayın.!
Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Icon_minitimePaz Ekim 16, 2011 3:47 pm tarafından KarizmaJoJuk37

» 18 Wos Haulin Türkçe ve Türkiyede Oyna [ resimli ]
Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Icon_minitimePaz Ekim 16, 2011 3:34 pm tarafından KarizmaJoJuk37

» Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya İndir.!
Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 4:29 pm tarafından koruyucu26

» Ucanmt2 VPS Server
Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:02 am tarafından sanane_mk

En iyi yollayıcılar
ReaL
Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Vote_lcapSürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Voting_barSürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Vote_rcap 
burwelll
Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Vote_lcapSürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Voting_barSürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Vote_rcap 
rapever4
şekişeki
hulusi033
Hydronoid
߀D!!
burwell
Admin
helptor
Merhaba
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Reklam

Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım)

YazarMesaj
ReaL
Admin
Admin
ReaL

Tuttuğu Takım : 2
Ruh Hali : 12

Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım)   Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 10:24 pm

Evet arkadaşlar. Şimdi size Bir Efsanenin Günlüğü görevini resimlerle anlatacam.

Sürgün mağrasına giriş yapiyoruz. Yeni bir görev ile karşılaşıyoruz. Bir Efsanenin Günlüğü görevine. Bir çok arkadaşımız bu görevde zorluk çektiklerine şahit ve tanık oldum. Bende sizler için Sürgün mağrasının haritasını bulup gerekli yerleri işaretledim. Önce haritayı görelim.

Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) Buzzindangreviveharitas

Resmi göremeyenler için; [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kırmızı ile işaretlediğim noktalar sizi " Sura iskeletlerine" götürür.

Mavi ile işaretlediğim nokta ise " Karanlık Tapınağa " götürür.

Önce Sürgün mağrasında bulunan Heuk-Yong görevimizi aliyoruz.

Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) 121wr

Görevimizi aldıktan sonra hazırlamış olduğum haritanın yardımıyla kırmızı noktalardan birisine gidiyoruz. Yerde yatan " Sura iskeleti-4 " ile karşılaşıyoruz ve üstüne bir kere tıklıyoruz. Birşey bulamadığımızı ve tekrar Heuk-Yong' un yanına dönmemiz istenir. Orada ölüp Şehirde başla deriz. Tekrar Heuk-Yong'a tıklarız ve bizden diğer sura iskeletlerini bulmamızı ister. Hazırlamış olduğum haritada 6 tane kırmızı renk ile işaretlediğim odalara gideriz ve sura iskeletlerini bulup birer kez tıklarız. 6 tane bulmuş olduğumuz sura iskeletleri bize toplamda 9 sayfa verir. Bizim 15 sayfa toplamamız gerekir. Bu durumda geriye 6 tane sayfamız kaliyor. Bu geride kalan 6 sayfayıda Sürgün mağrasında bulunan "Yeraltı Buz Gölemi" den temin ediyoruz ve görevimizi tamamliyoruz. Görevin sonunda 90.000.000 Deneyim puanı ve Efsanevi Günlük kitabını kazanıyoruz.

Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım) 122hs

Sürgün Mağrası Heuk-Yong Bir Efsanenin Günlüğü Görevi (Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ticket Sistemi Kullanımı [Resimli Anlatım]
» Sürgün Mağarası Nedir Diye Soranlara Cevap
» Easy Metin2 Nedir Diyenlere Anlatım
» KULLANICIYA MADALYA VERMEK{RESIMLI}
» Metin2 Karakter Sınıfları [Resimli]