<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "ca-pub-8124993418961934";
/* 250X250 */
google_ad_slot = "5605691476";
google_ad_width = 250;
google_ad_height = 250;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>
<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "ca-pub-8124993418961934";
/* 250X250 */
google_ad_slot = "5605691476";
google_ad_width = 250;
google_ad_height = 250;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sevgili Arkadaşlar,Sitemize 2 Tane Moderatör Aranmaktadır.Lütfen BURAYA Tıklayarak Moderatör Kurallarını Okuyunuz.
En son konular
» Jadde Bot Hilesi.!
Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimePaz Mart 17, 2013 12:30 pm tarafından RecDolcia

» Cs 1.6 Fighter Fx 666 İndir
Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimePerş. Ekim 25, 2012 4:31 pm tarafından antıteror16

» Metin2 Pvp Server Kurmak İçin Gerekli Dosyalar
Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2012 8:15 pm tarafından onuruzgur

» Server Files Hataları Çözümü
Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimePaz Haz. 03, 2012 5:42 am tarafından Iskender

» Merhaba Ben Iskender
Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimePaz Haz. 03, 2012 5:34 am tarafından Iskender

» Metin2'yi 3D Gözlüğü İle 3 Boyutlu Olarak Oynayın.!
Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimePaz Ekim 16, 2011 3:47 pm tarafından KarizmaJoJuk37

» 18 Wos Haulin Türkçe ve Türkiyede Oyna [ resimli ]
Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimePaz Ekim 16, 2011 3:34 pm tarafından KarizmaJoJuk37

» Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya İndir.!
Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 4:29 pm tarafından koruyucu26

» Ucanmt2 VPS Server
Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:02 am tarafından sanane_mk

En iyi yollayıcılar
ReaL
Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Vote_lcapFlash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Voting_barFlash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Vote_rcap 
burwelll
Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Vote_lcapFlash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Voting_barFlash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Vote_rcap 
rapever4
şekişeki
hulusi033
Hydronoid
߀D!!
burwell
Admin
helptor
Merhaba
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Reklam

Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?

YazarMesaj
ReaL
Admin
Admin
ReaL

Tuttuğu Takım : 2
Ruh Hali : 12

Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Empty
MesajKonu: Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?   Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim? Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 11:13 pm

- Flash Player'ı yükleyin
hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?
Kullandığınız internet tarayıcısı Flash Player 9 ve sonraki sürümleri
olmadan Sanalika'ya giremeyecektir. Sisteminizde Flash Player hiç
yüklenmemiş veya eski bir Flash Player sürümü yüklü olabilir.

Güncel bir Flash Player yüklemek için Adobe - Adobe
Flash Player
adresine giriniz. Karşınıza gelen ekrandaki "Agree and
install now" düğmesine tıklayınız. 2MByte civarında küçük bir dosya
indirilecektir. Daha sonra tüm internet tarayıcı pencerelerinizi
kapatınız. İndirdiğiniz uygulamaya çift tıklayarak yükleyiniz. Artık
Sanalika'ya girebilirsiniz.

Internet Explorer kullanıcıları daha farklı bir yöntemle Flash Player'ı
yükleyeceklerdir. "Agree and install now" tuşuna tıkladığınızda internet
tarayıcınızın üst bölümünde bir uyarı çubuğu görünecektir. Uyarı
çubuğuna tıklayarak açılan menüden "ActiveX denetimini yükle"
seçeneğiniz seçiniz. Daha sonra karşınıza gelen güvenlik uyarısını
"install" düğmesine tıklayarak onaylayınız. Bundan sonraki işlem
otomatik olarak gerçekleşecektir. Bu aşamadaki ilerlemeyi internet
tarayıcınızın penceresi içindeki ilerleyen bir ekrandan takip
edebilirsiniz. İlerleme ekranı kaybolduğunda tüm Internet Explorer
pencerelerini kapatınız. Artık Sanalika'ya girebilirsiniz.

Internet Explorer altındaki ActiveX ayarlarınız farklı olabilir. Bu
durumda yüklemeyi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Ayarlarınızı gözden
geçiriniz.

Flash Player'ı yükleyin hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nasıl Üye Olabilirim?
» Siteyi Nasıl Buldunuz.?
» 3D Flash Animator 4.0
» Flash Banner Yapımı :)