<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "ca-pub-8124993418961934";
/* 250X250 */
google_ad_slot = "5605691476";
google_ad_width = 250;
google_ad_height = 250;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>
<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "ca-pub-8124993418961934";
/* 250X250 */
google_ad_slot = "5605691476";
google_ad_width = 250;
google_ad_height = 250;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sevgili Arkadaşlar,Sitemize 2 Tane Moderatör Aranmaktadır.Lütfen BURAYA Tıklayarak Moderatör Kurallarını Okuyunuz.
En son konular
» Jadde Bot Hilesi.!
Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Icon_minitimePaz Mart 17, 2013 12:30 pm tarafından RecDolcia

» Cs 1.6 Fighter Fx 666 İndir
Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Icon_minitimePerş. Ekim 25, 2012 4:31 pm tarafından antıteror16

» Metin2 Pvp Server Kurmak İçin Gerekli Dosyalar
Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Icon_minitimeÇarş. Haz. 20, 2012 8:15 pm tarafından onuruzgur

» Server Files Hataları Çözümü
Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Icon_minitimePaz Haz. 03, 2012 5:42 am tarafından Iskender

» Merhaba Ben Iskender
Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Icon_minitimePaz Haz. 03, 2012 5:34 am tarafından Iskender

» Metin2'yi 3D Gözlüğü İle 3 Boyutlu Olarak Oynayın.!
Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Icon_minitimePaz Ekim 16, 2011 3:47 pm tarafından KarizmaJoJuk37

» 18 Wos Haulin Türkçe ve Türkiyede Oyna [ resimli ]
Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Icon_minitimePaz Ekim 16, 2011 3:34 pm tarafından KarizmaJoJuk37

» Polemick - Çocukluğumu Geri Ver Bana Dünya İndir.!
Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 4:29 pm tarafından koruyucu26

» Ucanmt2 VPS Server
Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:02 am tarafından sanane_mk

En iyi yollayıcılar
ReaL
Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Vote_lcapCena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Voting_barCena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Vote_rcap 
burwelll
Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Vote_lcapCena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Voting_barCena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Vote_rcap 
rapever4
şekişeki
hulusi033
Hydronoid
߀D!!
burwell
Admin
helptor
Merhaba
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Reklam

Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

YazarMesaj
ReaL
Admin
Admin
ReaL

Tuttuğu Takım : 2
Ruh Hali : 12

Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Empty
MesajKonu: Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü   Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü Icon_minitimeCuma Haz. 25, 2010 11:25 pm

Dün geceki Fatal 4 Way
PPV'ün yayınının bitiminden hemen sonra mikrofounu alan Cena seyircilere
" WWE'nin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Evime kızgın ve üzgün
dönüyorum. Ama bunun sebebi Shemus'un şampiyonluğu değil. Kızgınım çünkü
WWE televizyonlar tarafından ele geçirildi. Burada ne isterlerse
yapabileceklerini zannediyorlar. Ben yıllarca burada savaştım. Burada
olmayı, şans elde etmeyi haketmiş WWE yıldızlarının hakları onlardan
alınamaz. Ben buradayım ve yarın da burada olacağım. Karşıma bundan
sonra da kim çıkarsa onu indireceğim." dedi ve mikrofonu atıp ringi
terketti

Cena Açtı Ağzını Yumdu Gözünü
1 sayfadaki 1 sayfası